Мої міркування

За своїх 24 роки я зрозумів, що мудрою людина може стати тільки в результаті молитви до Бога і читаючи Біблію. Також багато знань ми черпаємо, спілкуючись зі старшими людьми, які мають великий життєвий досвіт. Аналізуючи їхні помилки, ми можемо зробити для себе висновки й не повторювати їх. Коли молився до Бога і просто роздумував над своїм життям і над тим, що відбувається в цьому світі, приходили різні думки та ідеї, які записував у свій телефон або зошит з цитатами, і тільки пізніше я зрозумів, що писав це не тільки для себе, а й для того, щоб поділитися цим добром з вами, бо вірю, що комусь із вас це допоможе у житті…

Мої міркування, думки та висновки

1. Якби Україна мала таку єдність у вірі в Ісуса Христа, яку вона мала на виборах Президента Віктора Ющенка, і якби всі на майдані, взявшись за руки, помолились за спасіння нашої країни, то мир і злагода панувала б в Україні, а увесь світ, побачивши це свідоцтво, покаявся би в своїх гріхах.
2. Ніщо так не робить щасливим поета, як його нова поезія, дана від Бога…
3. Найпростіша річ, яку повинен знати кожен співак, - це навчися ходити перед Богом. І тоді він зрозуміє, що виступати перед людьми - зовсім не страшно…
4. Головне не те, що люди про тебе подумають, головне - як Бог дивиться на це.
5. Те, що в твоїх руках є щит і меч, це ще не значить, що ти їх використовуєш. Не вистачить просто читати Біблію, потрібно її практикувати у своєму житті.
6. Я не встиг попросити словом, а Він почув і дав. Розумні люди знають багато мов, але тільки Бог знає мову наших сердець.
7. Бог знає такі кольори, які я ще навіть не бачив і не можу уявити.
8. Злість і гнів - ознаки того, що людина слабка.
9. Якщо ти не вміщаєшся у ванні, це значить, що твоє дитинство вже закінчилося.
10. Ті, котрі побачили справжнє світло, вже не захочуть повертатися у темряву.
11. Інколи я буваю, як овечка у вовчій шкірі, особливо коли співаю в тих місцях, де багато беззаконня і гріха.
12. Зараз немає фізичної війни в Україні, але духовна вже давно розпочалась…
13. Дорога до Отця завжди одна - Ісус Христос, а доріг до диявола з кожним днем стає все більше і більше…
14. Колись люди помирали від війни і голоду, а тепер в переїданні, багатстві та славі не можуть знайти спокою своїй душі.
15. Твій духовний меч іржавіє, коли ти не читаєш Біблії.
16. Якщо на тебе кажуть погані слова, а ти ображаєшся, то ти ще не зрікся самого себе.
17. Я помітив за собою, що чим більше людей слухає мене, тим більше я стараюся і хвилююся, часто не усвідомлюючи того, що головне те, що Господь Той Самий дивиться і слухає мене, для Нього потрібно старатися в першу чергу.
18. Надіятись на самого себе - це самогубство, надіятись потрібно тільки на Господа.
19. Є багато тих хто, хоче бути прославленим за Боже ім’я, але мало тих, хто хоче страждати і бути посоромленим за Нього…
20. Якщо ти не можеш віддати за ближнього свій палець, то ти не віддаси душу за Нього.
21. Маючи багато грошей, ти маєш те, що може врятувати чиєсь життя, гроші - це відповідальність, а не даючи милостині, ти можеш стати співучасником чиєїсь смерті. Я не готовий мати 1 000 000 $.
22. Велике щастя бути вільним від гріха.
23. Говорити „Я не піду в церкву бо там є не віруючі люди” - це схоже на те, що сказати „Я не піду на роботу бо там є погані працівники”.
24. У молитві краще сказати два щирі слова, ніж 30 хвилин автоматично промовляти вивчені слова.
25. Якщо ти у два рази багатший від свого брата, це не значить, що ти у два рази мудріший від нього.
26. Для українця, який не вживає алкоголю, це вже досягнення.
27. Важко прощати, коли той, хто тебе образив, не визнає своєї вини.
28. Знання потрібно здобувати в молодості, коли в тебе є ще сила їх використовувати, а в старості ти вже можеш тільки ділитися своїм здобутим досвідом.
29. Не звинувачуй Бога у своїх помилках.
30. Добрі справи - це як кисень для любові.
31. Якщо християни заволодіють усіма грошима, які є на землі, то атеїсти будуть творити добро за гроші.
32. Дияволу не подобається, коли ми любимо один одного.
33. Щоб навчитися по-справжньому цінувати дитинство, потрібно стати дорослим.
34. Бог дає мені випробування, щоб як у дзеркалі побачити свою віру, бо тільки тоді видно власні сумніви й неміч.
35. Живучи на землі, я зрозумів, що ніхто не любить мене так сильно, як Господь Ісус, але з усіх людей, яких знаю, найбільше любить мене моя мама. Дивуюсь, як вона може так сильно любити такого невдячного і неслухняного сина?..
36. Чим більше ворог буде мене бити, тим більше буду я Господу служити.
37. Якщо хочеш розповісти мені, як грішить твій брат, то ліпше мовчи, візьми піст і молися за нього.
38. Я зрозумів, що для того, аби простояти 10 хвилин за кафедрою і з усмішкою проповідувати Боже слово, потрібно не один день проплакати на колінах в молитві до Господа.
39. Щоб розповідати про Бога, потрібно Його знати, а щоб Його знати, потрібно з Ним зустрічатись і спілкуватись. Якщо ти кожного дня зустрічаєшся з людиною, тобі досить легко розповісти, який у неї характер. А якщо ти не бачив її 5 років, то ти її забуваєш.
40. Якщо ти хочеш, щоб тебе любили люди, сій любов і ти обов’язково пожнеш її. Ісус посіяв свою любов, коли віддав себе за наші гріхи, і тому після Його воскресіння з’явилися мільярди людей, які полюбили Його…
41. Чим більше читаєш Біблію і дотримуєшся її, тим більше хочеться читати, бо помічаєш, що твоє серце стало чистішим, так і дзеркало - якщо ти гарний, то ти не можеш від нього відірватися…
42. Коли Господь мене карає, я дуже часто сприймаю, це як мала дитина, котрій татко дав по дупці. Я його люблю, але все рівно ображаюся, хоча й швидко прощаю…
43. Щоб човник не потонув, потрібно викинути зайвий вантаж. Так і нам по дорозі до Царства Небесного потрібно залишити все, що заважає нам рухатися далі.
44. Зазвичай чим більше пізнаєш людину, тим більше розчаровуєшся в ній, Але з Богом навпаки - чим більше ти Його пізнаєш, тим більше любиш і дивуєшся Його милості до нас, грішників.
45. Якщо людина зупиняється по дорозі до Бога, їй стає все важче і важче зробити крок до Нього, з’являється море проблем, які паралізують її. Щось схоже я помітив, коли був у лісі і стояв на місті, то комарі покусали мені всі руки, а коли бігав, то вони мене не кусали. Ніколи не зупиняйся, християнине.
46. Коли вночі їдеш на авто і включаєш фари, ти бачиш тільки 50-100 метрів дороги попереду. Чимось схоже наше життя з Богом - ідучи за Ним, ти дуже часто не знаєш, чому ти туди йдеш, але серце твоє радіє від того, що Тато тримає тебе за руку, і тому навіть із заплющеними очима ти можеш сміливо йти вперед, бо знаєш, що нога твоя не спіткнеться.
47. Коли у тебе є ціль, то у тебе немає бажання багато спати - вона тебе будить без будильника.
48. Я помітив, що до своїх проступків я ставлюся набагато милостивіше, ніж до чужих. Важко навчитися помічати в людях тільки хороші риси.
49. Якщо мої пісні допоможуть врятуватися хоча б одній людині на цій землі, то я недаремно прожив своє життя.
50. Коли ти просиш тата навчити тебе їздити на велосипеді, то він вчить. Коли ти просиш Бога навчити тебе прощати інших - Він допускає в твоє життя людей, які тебе ображають.
51. Чи легко хлопцеві прийняти дівчину, яка йому зрадила? Задумайся над цим… Чи легко Богу прийняти тебе?
52. Коли людина намалювала гарний малюнок, ти кажеш: „Але ти класно намалювала, молодець!” Ти ж не говориш, що її олівець молодець, він так гарно намалював. Так само ми повинні сприймати людей, які роблять щось дуже добре, - не Славко молодець, бо він гарно співає, вся слава Тому, Хто мене, грішника, використовує і тримає в Своїх руках…
53. У дівчину чомусь буває легше влюбитися, ніж у Бога…
54. Коли тебе постійно б’ють під „дихало”, це змушує тебе постійно тримати напруженим прес. Наші проблеми не дають нам розслабитися, тому роблять нас сильнішими.
55. Плід мого непослуху Богу - моє туподумство і духовна сліпота….
56. Життя християнина схоже на „американські гірки”: коли підйом – радієш, а коли спуск – кричиш.
57. Коли ми служимо іншим, наше „я” вмирає, коли нам служать - наше „я” росте, коли ми когось хвалимо, наше „я” вмирає, коли нас хвалять - наше „я” росте, коли когось любимо - наше „я” вмирає, коли нас люблять - наше „я” росте.
58. Бог не творив 10000000 планет і на кожній не створював по одній людині. Він помістив усіх разом на планеті Земля, і коли ти один - ти нещасна людина. Ми щасливі, коли даємо, ми щасливі, коли робимо інших щасливими. Ми створені з любові і для любові.
59. Ісус дав мені саме такий голо, який Він хотів слухати, але це не значить, що я не повинен розвивати цей талант.
60. Наше „я” жадібне на добрі слова.
61. Як пароплав без капітана, так і людина без Ісуса Христа.
62. Тільки коли я виконую своє покликання, я щасливий, а все інше – марнота.
63. У шахах потрібно, щоб одну фігуру прикривала інша, і тоді суперник не може її побити. Так і в християнстві ми повинні прикривати один одного молитвами.
64. Життя християнина - як серфінг: постійно не будеш на гребні хвилі.
65. Уяви, що цей рік є останнім у твоєму житті на землі. Що ти робив би? Якби ти ставився до людей? Як би ти служив Богу? Ну то живи так, ніби кожний день є останнім у твоєму житті - цінуй кожну хвилину, подаровану тобі Богом.
66. Нікого і нічого так сильно та завзято не шукай, як Ісуса. Ні за ким і ні за чим так швидко не бігай, як за Ісусом.
67. Шукаєш нові враження? Спробуй знайти Бога.
68. Щоб по-справжньому навчитися цінувати життя, потрібно хоч одну хвилину побувати в тому місці, де будуть мучитися ті, які не увірували в Ісуса Христа.
69. Життя - як гра, коли її розпочинаєш, хочеться все спробувати, а як спробував майже все, стає нецікаво грати. Далі залишається тільки одна Надія на вічне життя з Богом на небесах.
70. З часом я зрозумів, що великий Божий дар - не тільки гарно говорити, а й навчитися змовчати, коли це потрібно.
71. Деякі дівчата були для мене, як „раптор”, і я, наче комар, вмирав у їхній присутності: чим ближче - тим швидше. Але вижив у таких ситуаціях завдяки моєму Господу Ісусу Христу - Він був для мене, наче чистий кисень, завдяки якому я залишився живим.

Якщо Господь відкриває ваше серце для того,щоб добровільно підтримувати фінансово зйомку нового кліпу, чи запис нового треку, ось мій рахунок у Приват Банку 4405885815317224. Тел: 0975849922, 0638247051.

Яндекс.Метрика