ПРО МЕНЕ

ХРИСТИЯНСЬКІ СКОРОМОВКИ СЛАВКА СВЯТИЧУКА

Так назвала стиль, уперше почувши виступ юнака під час молодіжної акції, спрямованої на боротьбу з поширенням СНІДу.
- Це християнські скоромовки, - пояснив юнак. - Я читаю власні вірші під музику, намагаючись донести до свідомості молоді християнську мораль і справжні людські цінності, допомогти розібратися в життєвих ситуаціях, щоб уникнути небезпечних пасток. Сучасна хіп хоп-культура представлена кількома стилями, і всі вони, на мою думку, пропагують насилля, жорстокість, дошлюбні стосунки тощо. А як назвуть мій стиль - немає значення, бо вважаю себе інструментом в руках Бога, який вклав у мене цей талант для виконання конкретної місії.

Знайомство зі Славою стало приємним відкриттям багатої духовно та інтелектуально особистості. В ній природні здібності доповнилися серйозною, як на його 23 роки, життєвою наукою і знаннями, почерпнутими з книг. По власній волі заглибився в них після закінчення школи, шукаючи сенс життя. Прочитавши понад півсотні книг із психології, філософії та іншої наукової літератури, заблукав у цьому коктейлі інформації. І зрозумів: все це - людські думки. А визначився, коли в критичній ситуації з рук незнайомця в США отримав Біблію. Орієнтуючись на неї, сьогодні він чітко окреслює своє майбутнє. А минуле, котре не перепишеш, як той шкільний диктант заради високого балу, цінує за отриманий досвід. Там кожна помилка – як шпичка, що завдає болю, коли сидить в тілі, а якщо й дістанеш її – залишиться рубець у пам’яті. І розказати історію кожного – ніби висповідатися в надії отримати прощення собі. Та більше важливо - застерегти інших. Тому відверто аналізує особисте життя і ділиться власними висновками. По всьому його слова „Я не шукаю слави, я лише глина в Його руках, вся слава Богу за те що Він вкладає слова в мої вуста. Я – осел, який везе Бога і Його прославляє. Я - олівець в Його руках” не звучать фальшиво.
„З малого вiку вулиця вчила мене жити, свiт заставляв зуби точити, щоб бути, як вовк, i людей не любити. Легше образити i зло зробити, нiж обiйняти i друга простити, легше просто його насварити, легше бути жорстоким i несправедливим, анiж бути добрим лагiдним i щирим. Хотiв перед пацанами щось із себе показати, щоб їхнiй авторитет завоювати. Ходив на бокс для того, щоб кулаки набивати. Будучи нiким, хотiв з себе щось показати, в школi видiлявся лиш тим, що вмiв вчителiв дiставати, вульгарними словами весь клас розвеселяти. А тепер соромно навiть згадати, як грiховна природа давала про себе знати. З малого вiку вулиця вчила мене жити...” „Час пройшов - i я почав розумiти, що круто не бити, а людей любити, круто не з нiг збивати, а руку подавати... Круто не „Бригаду” дивитись, а Богу молитись... Круто не проклинати, а благословляти”.

Щоб достукатися до сердець слухачів, бути ближчим і зрозумілим, Слава користується їхньою ж мовою, аби всі були на рівних, вживає іноді молодіжний сленг.
Слава спілкується з підлітками і молоддю на різних заходах та через Інтернет. Його вже знають, запрошують на зустрічі, тому особистий вільний час розписаний на кілька тижнів наперед.
Галина КОВАЛЮК.
На знімку: Слава СВЯТИНЧУК. Фото автора.

Якщо Господь відкриває ваше серце для того,щоб добровільно підтримувати фінансово зйомку нового кліпу, чи запис нового треку, ось мій рахунок у Приват Банку 4405885815317224. Тел: 0975849922, 0638247051.

Яндекс.Метрика